Drodzy Rodzice!

Zachęcamy wszystkie dzieci 5, 6 i 7-letnie do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – PISANKA 2021 organizowanym przez Ogród Jordanowski nr 2 w Poznaniu. Pielęgnując polskie tradycje wielkanocne, zachęcamy do pracy twórczej przy wykonaniu pisanek. Praca musi mieć kształt jajka o dowolnej wielkości, ozdobionego w oryginalny sposób przy zastosowaniu dowolnej techniki. Prace konkursowe prosimy przynieść do przedszkola do czwartku 18.03. Zostaną one opatrzone odpowiednią metryczką i zaprezentowane na wystawie do podziwiania przez wszystkie dzieci. We wtorek 23.03 wszystkie prace zostaną przewiezione do organizatora konkursu. Planowana uroczystość rozdania dyplomów wraz z nagrodami rzeczowymi to sobota 27.03 o godzinie 12:00. Uroczystości towarzyszyć będzie wystawa wszystkich prac konkursowych.