Przedszkoliada

Dnia 01.06.2021 r. została zorganizowana przez Radę Osiedla „PRZEDSZKOLIADA” dla dzieci grupy IV „Puchatki” i grupy V „Sówki” w godz. 10.00 – 13.00 na boisku sportowym przy ulicy Korfantego w Poznaniu. Cała impreza będzie prowadzona przez organizatorów w reżimie sanitarnym (na powietrzu, wyznaczona ilość dzieci na placu oraz nie grupowanie się ich itd.)
Dzieci na teren imprezy przejdą pieszo. Nie zabierają żadnych plecaczków, gdyż przedszkole zapewnia prowiant (bułka + owoc) a organizatorzy wodę.
Bardzo prosimy o odpowiedni strój sportowy dla tych dzieci (koszulka, spodnie, obuwie sportowe), czapeczka przeciwsłoneczna. W tym dniu czeka dzieci wiele atrakcji, gry i zabawy sportowe, nagrody, pamiątki.
Wyjście ok. godz. 9.15 a powrót ok. 13.50 ( po powrocie czeka na dzieci obiad, dlatego prosimy odebrać dzieci w tym dniu ok. godz. 14.30).