Wielkanocne 艢niadanko馃悾, poszukiwanie Zaj膮ca 馃悋 i Przedstawienie

Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwo艣ci膮 czeka艂y na dzisiejszy dzie艅. 27.03 Bajlandie mia艂 odwiedzi膰 zaj膮czek wielkanocny. Dzie艅 rozpocz膮艂 si臋 uroczystym 艢niadaniem Wielkanocnym. Na sto艂ach pojawi艂y si臋 jajka, szyneczka,i bia艂a kie艂baska, tak jak tradycja nakazuje.
Po 艣niadaniu grupa Puchatk贸w zaprosi艂a wszystkie przedszkolaki na wyst臋py pt. „Wielkanocny koszyczek”. W przedstawieniu oczywi艣cie pojawi艂y si臋: kurczaczek, zaj膮czek, baranek i kurka. Dyngusiarze z kolorowym w贸zkiem zbierali pisanki i oblewali dziewczyny wod膮.
No i wreszcie nadesz艂a wyczekiwana chwila i wszyscy wyruszyli na poszukiwania zaj膮czka. Odnalaz艂 si臋 w ogrodzie przedszkolnym wraz z koszyczkami, w kt贸rych by艂y upominki. U艣ciski i wsp贸lne zdj臋cia z zaj膮czkiem zako艅czy艂y poszukiwania . Zaj膮czek 偶yczy艂 wszystkim Weso艂ych 艢wi膮t Wielkanocnych.