Powitanie Wiosny

Ach  co  to  był  za  dzień! Po  długiej  zimie  w  końcu  powitaliśmy  wiosnę.

Pierwszego  dnia  kalendarzowej  wiosny, czyli  21  marca  wszystkie  przedszkolaki  obejrzały  przedstawienie  przygotowane  przez  grupę  „Pszczółek”. Mali  aktorzy  ubrani  w  kolorowe  stroje tańcem, wierszami  i  piosenkami  przywitali  najpiękniejszą  porę  roku – wiosnę. Wszyscy  mamy  już  dość  zimnych  dni  i  wielu  chorób, które  spędzają  rodzicom  sen  z  powiek. Chcemy  czym  prędzej  zrzucić  ciepłe  kurtki  i  grube  buty. Chcemy  ciepła, słońca, zielonych  drzew, śpiewających  ptaków. Dlatego  po  przedstawieniu  tłum  przedszkolaków  wyprowadził  Marzannę  z  przedszkola.

Mamy  nadzieję, że  dzięki  temu  wiosna  zawita  do  nas  na  dobre, a  wraz  z  nią  ciepłe  dni, z  których  będziemy  czerpać  radość.