Wielkanocne Śniadanko🐣, poszukiwanie Zająca 🐇 i Przedstawienie

Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na dzisiejszy dzień. 27.03 Bajlandie miał odwiedzić zajączek wielkanocny. Dzień rozpoczął się uroczystym Śniadaniem Wielkanocnym. Na stołach pojawiły się jajka, szyneczka,i biała kiełbaska, tak jak tradycja nakazuje.
Po śniadaniu grupa Puchatków zaprosiła wszystkie przedszkolaki na występy pt. „Wielkanocny koszyczek”. W przedstawieniu oczywiście pojawiły się: kurczaczek, zajączek, baranek i kurka. Dyngusiarze z kolorowym wózkiem zbierali pisanki i oblewali dziewczyny wodą.
No i wreszcie nadeszła wyczekiwana chwila i wszyscy wyruszyli na poszukiwania zajączka. Odnalazł się w ogrodzie przedszkolnym wraz z koszyczkami, w których były upominki. Uściski i wspólne zdjęcia z zajączkiem zakończyły poszukiwania . Zajączek życzył wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych.